ZAPOMENUTÉ ÚDAJE?

NOVÝ ÚČET

Informace pro velkoobchodní partnery...

Návod k registraci velkoobchodních partnerů

K některým informacím, které mají povahu důvěrných sdělení pro naše velkoobchodní partnery, je přístup omezen. Pokud patříte k našim velkoobchodním partnerům, je nutné se na našich stránkách zaregistrovat.
Pro získání přístupu je nutné se v prvním kroku registrovat jako uživatel těchto stránek. Po registraci pak je nutné kontaktovat našeho obchodního zástupce, který je určený pro jednání s vaší firmou. Ten pak zajistí, aby váš nově vytvořený přihlašovací účet měl přístup k výše zmíněným informacím.
Jakmile dojde k tomuto potvrzení přístupu, můžete se kdykoliv na stránkách přihlásit a výše zmíněné informace najít v sekci pro partnery.

1, Registrace na stránkách

Registrace uživatele
Pro vaši jednoznačnou identifikaci, která stránkám umožní ověření vaší osoby nebo společnosti, je třeba se zaregistrovat. Registraci začněte kliknutím na odkaz "Přihlásit / Registrovat" v pravém horním rohu.

2, Přesunutí na formulář přidání účtu

Registrace uživatele
Po kliknutí na odkaz "Přihlášení" se vám zobrazí formulář pro přihlášení registrovaných návštěvníků. Zde budete do budoucna zadávat své přihlašovací údaje.
V případě, že tyto údaje zapomenete, je možné si tu vyžádat pod odkazem "Zapomenuté heslo?" zaslání nových. Ty přijdou na emailovou dresu zadanou při registraci.
Pokud registrováni ještě nejste, klikněte na tlačítko
"Nový účet".

3, Registrace nového účtu

Registrace uživatele
V posledním kroku registrace zadáte své přihlašovací jméno, kontaktní emailovou adresu a dvakrát přihlašovací heslo.
Pak kliknete na tlačítko "Vytvořit účet". Pokud nedojde k nějakému problému, potvrdí vám úspěšnou registraci text pod tímto tlačítkem... "Váš účet byl vytvořen".

Úspěšnou registraci si můžete ještě zkontrolovat na vámi zadaném emailu.

4, Kontaktovat obchodního zástupce

Ikona - telefonVzhledem k faktu, že registrovat se může na stránce kdokoliv, je potřeba ještě kontaktovat našeho obchodního zástupce. Ten potvrdí, že váš nově vytvořený účet má právo přístupu k informacím pro velkoobchodní partnery.
Pro identifikaci vámi vytvořeného účtu sdělte obchodnímu zástupci vámi zadané přihlašovací jméno nebo emailovou adresu, kterou jste vyplnili při registraci.

NAHORU