Několik vět o Gerflor

obalka časopisu Gerflor BONJOUR

Vítejte ve světě podlahových krytin GERFLOR a berte prosím další řádky jako pozvání ke krátkému seznámení se s renomovanou značkou i pojmem ve světě podlah a to nejen prostřednictvím těchto stránek, ale i našeho nově vzniklého časopisu Bonjour nebo třeba sociální sítě facebook na odkazu Gerflor cz/sk .

Vězte však, že jsme úvodní číslo časopisu Bonjour, čítající 28 stránek nabitých skvělým obsahem, proložili nejen informacemi o vinylových podlahách GERFLOR, ale i články o cestování, jídle a pití ve francouzské Provence, kde má společnost Geflor své hlavní sídlo.

Při návštěvě výrobního a vývojového zázemí celé skupiny vám na stránkách časopisu Bonjour představíme malebné město Saint-Paul-Trois-Châteaux, ale i čísla a data, která ukazují, proč je GERFLOR jedním ze světových lídrů v oblasti podlahových krytin. Dozvíte se o jedné z posledních inovací pro interiéry bytů a domů – tiché plovoucí podlaze Top Silence.

Říká se, že nejlepší růžová vína světa pocházejí právě z Provence, vynikající je i provensálská kuchyně. Výběr z receptů nám připravili naši kolegové ve Francii, takže se můžete těšit také na jídla a postupy ověřené v praxi.

Nechybí zajímavé realizace vinylových podlah z tuzemska i zahraničí nebo praktické informace o údržbě našich vinylů. Podlahové krytiny určené pro dopravní letadla, lodě, autobusy, tramvaje a vlaky si do vašeho interiéru asi nedáte, ale musíme podotknout, že i ty, které najdete třeba v letadlech Boeing a Airbus nebo autobusech Mercedes-Benz a Iveco, se vyrábí pod značkou GERFLOR.

Příznivce turistiky snad potěší krátké představení Velkého kaňonu v údolí řeky Verdon. Ochrana zdraví a životního prostředí je v celé skupině GERFLOR jednou z nejvyšších priorit, a i proto jsme chtěli v našem magazínu představit také tuto oblast života firmy.

Témat je ale mnohem víc. Každopádně přejeme příjemné počtení a budeme rádi, když vám vinylové dílce a PVC podlahy GERFLOR přinesou užitek i touto cestou.

Úvodní číslo časopisu Bonjour ve formátu PDF je ke stažení ZDE. Jeho tištěnou podobu, která je k dostání zcela zdarma, si můžete vyzvednout u svého lokálního prodejce vinylových podlah Gerflor. Nejbližšího prodejce podlahových krytin značky Gerflor najdete ZDE na naší interaktivní mapě.

Gerflor, kdo jsme a co děláme?

Technická odbornost

Gerflor je francouzská společnost s kvalifikací v několika oborech: 
stavebnictví, sport, doprava a bydlení.

Mezinárodní zázemí

Gerflor má široké mezinárodní zastoupení nejen v rovině 
produkce a distribuce doplňků, ale také v rovině obchodu a prodeje. 


70%

produktových řad se prodá za méně než tři roky


Stálé inovace

Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

 • Jednodušší pokládka i použití
 • Optimální komfort
 • Inovativní a působivé dekory
 • Mimořádná odolnost proti poškození
 • Respekt k životnímu prostředí

 • ico
 • ico
 • ico
 • ico
 • ico
 • ico

Netoxické podlahoviny 

Bez nebezpečí formaldehydových emisí a s velmi dobrými výsledky v testu VOC emisí. Podlahové krytiny Gerflor, jejichž emise se řídí Evropskými standardy, jsou výrazně pod povolenou horní hranicí.

Méně než 50% výrobců v Evropě splnilo požadavky ISO 14001, GERFLOR ano!

Společnost GERFLOR v Evropě splňuje požadavky ISO 14001 a přijala závazek průběžně snižovat dopad výroby na životní prostředí.


Výrobní odpad recyklujeme přímo ve svých závodech

Téměř 100% naší produkce odpadu je recyklováno a znovu používáno k výrobě vnitřních vrstev nebo podložek v souladu s technickými specifikacemi a předpis.

Analýza životního cyklu

Anylýza životního cyklu produktu je jeden z hlavních způsobů jak omezit dopad výroby na životní prosředí. Životní cyklus produktu představuje uzavřený kruh – výroba, dodání, instalace, provozní náklady, náklady na údržbu, likvidace, recyklace.

100%

výrobků od
Gerflor lze recyklovat


Gerflor ve světě

Mapa Gerflor

Technické parametry

Mapa Gerflor

Newsletter

Aktuální informace